Szukasz odmiany, która będzie łatwa w uprawie? Chętnie pomożemy

przez

Ludzie powinni się wspierać

Nie da się ukryć, że gdy się zostaje z danym problemem samemu, to niejednokrotnie natrafiają się problemy i bariery, które nie są do pokonania. Nie skupiając się na poważnych problemach, to nawet w wyborach lubimy się poradzić osoby obok. Osobami, które bardzo liczą na wzajemną pomoc, to na pewno kolekcjonerzy. Kolekcjonowanie nasion marihuany jest obecnie bardzo znane. W związku z tym kolekcjonerów musi przybywać. Tak się właśnie dzieje. Jednak nie każdy początkujący kolekcjoner sobie radzi z wyborem odmiany oraz z jej uprawą. W związku z tym na samym początku powinniśmy wybierać łatwe w uprawie odmiany. Taką właśnie odmianą bez dwóch zdań jest odmiana Easy Sativa. 

Co o odmianie tej wiemy?

O odmianie tej powinniśmy się dowiedzieć naprawdę dużo. Im więcej wiemy, tym będzie nam łatwiej się nią zajmować. Okazuje się, że ta akurat odmiana jest wręcz doskonała do hodowli metodą outdoor. Jeśli chodzi o światło, to potrzebuje ona mniej więcej osiemnastu godzin światła. Kwitnąć zaczyna w połowie miesiąca lipca. We wrześniu za to jest już gotowa do zbioru. Musimy się jednak liczyć z pewnymi różnicami w:

  • kształcie pąków,
  • smaku.

Plon należy zdecydowanie do bardzo wysokich. Wysiewać odmianę tą należy od połowy kwietnia, aż do połowy maja. Na pewno producent nie poleca boksów, które są określane mianem przed-outdoorowych. Dlaczego? Możemy takim postępowaniem zahamować wzrost czy też wywołać kwitnienie przedwczesne.